پیگیری مرسولات

پس از ثبت سفارش آنلاین مواد و تجهیزات دندانپزشکی در آکودنت به شماره تماس و آدرس ایمیلی  که در هنگام ثبت سفارش نوشته اید اطلاعات و شماره سفارش ارسال میگردد. پس ثبت سفارش شما میتوانید از چند روش زیر به آخرین وضعیت سفارشتون دستیابید:

  1. پنل کاربری: شما میتوانید با ورود/ثبت نام در پنل کاربری وبسایت و وارد کردن اطلاعات شماره سفارش و ایمیلی که با آن سفارش خود را ثبت کرده اید آخرین وضعیت سفارش خود را برررسی بفرمایید
  2. پیامک: پس از پردازش / جمع آوری و ارسال مرسولات هر سفارش برای شما کدپیگیری مرسوله که به انتخاب شما توسط پست/تیپاکس یا باربری ارسال میشود پیامک خواهد شد و شما میتوانید  به صورت  آنلاین از طریق بخش پیگیری مرسولات پست یا پیگیری مرسولات تیپاکس از آخرین  وضعیت مرسوله خود با  خبر شوید.

 

قیمت کالا دندانپزشکی

آکودنت یک مارکت پلیس در حیطه مواد و تجهیزات دندانپزشکی هست  که با  شرکت های وارد کننده و تولید کننده و همچنین فروشگاه های دندانپزشکی در حال همکاری می باشد و محصولات این فروشگاه ها را به صورت آنلاین به نمایش و فروش میگذارد. تمامی قیمت های محصولات دندانپزشکی توسط تامین کنندگان این محصولات مشخص میشود و آکودنت هیچگونه دخالتی در تایین مبلغ نهایی این محصولات ندارد.

هزینه و مبلغ تمامی کد تخفیف هایی که برای دندانپزشکان از طرف آکودنت ارسال میگردد ( به صورت پیامکی , شبکه های اجتماعی و یا به صورت  کارت هدیه فیزیکی و….) از طرف آکودنت به دندانپزشکان هدیه داده می شود.

 

روند ارسال سفارشات

با توجه به اینکه آکودنت مارکت پلیس  دندانپزشکی می باشد و فروشگاه های مختلفی از جمله برند های ( وودپیکر , گلدنت , فخرسینا , دنتوس , وصال گستر و…) و همچنین فروشگاه های مواد و تجهیزات دندانپزشکی درحال همکاری با آکودنت هستند. پس از ثبت سفارش برحسب اینکه اقلام سفارش از کدام تامین کننده مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهیه میشود به فروشگاه اطلاع داده میشود و تمامی محصولات سبد خرید به مرکز پردازش آکودنت ارسال میشود. تمامی محصولات ابتدا توسط تیم  فروشگاه آکودنت از نظر سلامت و اصالت کالا بررسی میشوند و سپس در بسته بندی مناسب کلیه محصولات در یک مرسوله برای دندانپزشک/ دانشجو دندانپزشکی ارسال میگردد.

درصورتی که مشتری هنگام ثبت  سفارش گزینه ” عجله دارم” را انتخاب کند محصولات به صورت پس کرایه و مستقیم از هر فروشگاه ارسال میگردد که براساس نوع مواد ویا تجهیزات دندانپزشکی انتخاب شده توسط  دندانپزشک ممکن است در این حالت  یک الی چند مرسوله برای وی ارسال گردد.

توجه: در هنگام ثبت  سفارش از دندانپزشک/ دانشجو دندانپزشکی شماره نظام و شماره دانشجویی گرفته میشود که در صورت عدم تطابق با هویت مشتری و یا اثبات دندانپزشک نبودن خریدار سفارش کنسل میشود, هزینه عودت داده میشود و ارسال نمیگردد.

Mjhnixw9u6zey5a1o78t Ykpjsnvthxza5frew103 53adb0a2 5dba 497f 95eb 91bfac6e9bba 1 800x571 1 300x214

استعلام محصولات

آکودنت یک مارکت پلیس آنلاین مواد و تجهیزات دندانپزشکی می باشد و تمامی محصولاتی که توسط فروشگاه های مختلف موجود می باشد در آکودنت به صورت آنلاین به  فروش میرسد. با توجه به حجم بالای کالا های دندانپزشکی و وجود برند های متنوع فعال در این حوزه هر روزه محصولات جدیدی از طرف تامین کنندگان و نمایندگی های مختلف در سایت موجود می شود. درصورتیکه نیا  به  محصول خاصی دارید که در وبسایت موجود نمی باشد ویا از شرایط خرید اقساط تجهیزات دندانپزشکی مانند یونیت ها و اتوکلاو ها اطلاعات بیشتری میخواهید بدست بیاورید میتوانید از طریق بخش ارتباط با ما به صورت تلفنی یا پیام در واتساپ سوالات خود را بپرسید تا کارشناسان فروشگاه توضیحات لازم را بدهند.

 

مشاوره خرید محصولات

از آنجایی که تیم اصلی تشکیل دهنده مجموعه اکودنت شامل دندانپزشکان و دانشجویان دندانپزشکی می باشد این امکان برای شما فرآهم هست تا به صورت تخصصی اطلاعات مورد نیاز درمورد مواد و تجهیزات و تفاوت بین برند های مختلف را دریابید و قبل از ثبت  سفارش در وبسایت با تماس گرفتن با پشتیبانی و یا ارسال پیام در واتساپ از مشاوره تخصصی بهرمند شوید.

با مشاوره تخصصی در آکودنت شما از این امتیاز بهرمند خواهید شد که قبل از خرید محصولات معایب و مزیت های هر مدل را دریابید و با توجه به نیاز های خودتون بهترین و به صرفه ترین  انتخاب را داشته باشید.