سوالات متداول

آکودنت چیست؟

آکودنت یک استارت آپ در حیطه تخصصی دندانپزشکی با شعار << آکودنت حامی دندانپزشکی ایران>> با هدف بهبود و ارتقا خدمات , ساختارها و عملکردهای موجود در دندانپزشکی ایران می باشد. در اسفند ماه 1398 آکودنت اقدام به ایجاد یک مارکت پلیس ( market place) درحیطه مواد و تجهیزات دندانپزشکی نمود با این هدف که دندانپزشکان ایرانی بتوانند مواد و تجهیزات مورد نیاز خورد را با با قیمت مناسب, تنوع بالا , دسترسی راحت و همچنین مشاوره رایگان پیش از خرید دریاقت نمایند و همچنین فروشگاه های تجهیزات و مواد دندانپزشکی نیز بتوانند به راحتی و رایگان محصولات خود را برای جامعه دندانپزشکان ایرانی به نمایش و فروش بگذارند.

فروشندگان آکودنت چه شرکت هایی هستند؟

تمامی فروشگاه های مواد و تجهیزات دندانپزشکی که زیر نظر سازمان مواد و تجهیزات علوم پزشکی کشور در حال فعالیت می باشند و دارای مجوز رسمی هستند و قوانین و شرایط فروش در آکودنت را تایید کرده اند جزو فروشگاه های آکودنت می باشند. شایان ذکر است که آکودنت هیچگونه محصولی از جانب خود و یا انبار جهت جمع آوری و نگهداری هیچکدام از مواد و تجهیزات دندانپزشکی که در وبسایت آکودنت به نمایش گذاشته شده است را ندارد و تمامی سفارشات پس از ثبت سفارش در وبسایت آکودنت از انبار فروشنده/فروشندگان برای خریدار ارسال میگردد.

مشتری کیست؟

دندانپزشکان و دانشجویان دندانپزشکی که دارای کارت نظام پزشکی و یا کارت دانشجویی مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشند و در وبسایت رسمی این برند به نشانی www.acodent.ir ، پس از پذیرش قوانین اقدام به خرید کالا می نماید، مشتری یا خریدار نامیده می شود.

راه های ارتباطی آکودنت

شما میتوانید از طریق شماره تماس های 09366066434 و 09426001844 با پشتیبانی آکودنت به صورت تلفنی در تایم های اداری صحبت نمایید و همچنین میتوانید از طریق واتساپ شماره ی 0936606643 ویا ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام آکودنت به نشانی https://instagram.com/aco.dent با ما در ارتباط باشد.

چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟

شما میتوانید از طریق شماره تماس های 09366066434 , 09426001844 و 09100048472 با پشتیبانی آکودنت تماس حاصل فرمایید و درخواست مرجوعی خود را اعلام بفرمایید.

شرایط گارانتی آکودنت

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. در همین راستا شرکت اکودنت مفتخر به ارائه سرویس در اسرع وقت به مشتریان گرامی می باشد.

جهت سهولت در پیگیری گارانتی دستگاه خود می توانید از طریق شماره 09426001844 اقدام نمائید.

چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

وارد سایت اکودنت شوید.

روی گزینه سفارش های من کلیک کنید.

در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید.

میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

و یا از طریق تماس با شماره های 09366066434 , 09426001844 از آخرین وضعیت و محل مرسوله خود باخبر شوید.

تا چند روز مهلت دارم محصول خریداری شده ی خود را مرجوع کنم؟

شما میتوانید درخواست مرجوعی خود را تا 3 و برای کالا آسیب دیده تا 24 ساعت پس از تحویل کالا به ما اعلام کنید.

گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ چطور میتوانم از خدمات گارانتی استفاده کنم؟

به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با پشتیبانی آکودنت در رابطه با آن محصول خاص تماس حاصل بفرمایید.

اگر کالایی که خریدم در حمل و نقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اکودنت اطلاع داده دهید.

کالایی که از اکودنت خریده ام، پس از یک هفته از تحویل کالا، خراب شده و نیاز به استفاده از گارانتی دارم، چطور می توانم از گارانتی استفاده کنم؟

اکودنت تا 3 روز از تاریخ تحویل کالا به شما، عودت کالا را بر عهده دارد. در صورتی که پس از این مدت کالای شما دچار نقص شود، در صورتی که تحت پوشش گارانتی باشد، می توانید برای رفع عیب و استفاده از خدمات پس از فروش با پشتیبانی آکودنت تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که کالا مورد پسندم نباشد، میتوانم آن را مرجوع کنم ؟

بله. انصراف از خرید و درخواست مرجوعی بجز موارد خاص ذکر شده در قسمت شرایط عودت سفارشات , مورد تایید است.

اگر کالای تحویل شده مغایر با سایت باشد میتوانم آن را برگردانم؟

وجود مغایرت، باید حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا اطلاع رسانی گردد.

اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد،گارانتی چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین اکودنت و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش اکودنت محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نیست و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید.

اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد،گارانتی چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین اکودنت و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش اکودنت محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نیست و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید.

اگر در هنگام تحویل سفارش متوجه شوم کالا آسیب دیده است میتوانم آن را تحویل نگیرم؟

بله ، در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد، شما میتوانید کالا را تحویل نگیرید .

در صورتی که کالا ایراد ظاهری داشته باشد ، تا چه زمانی مهلت برگشت کالا را دارم؟

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اکودنت از طریق صفحه تماس با ما، با تلفن به ما اطلاع داده شود.