برندینگ با آکودنت

 

با توجه به فرصت محدود اغلب دندانپزشکان جهت فعالیت حرفه‌ای در فضای مجازی، تیم برندینگ آکودنت خدمات تخصصی از قبیل ایجاد برند شخصی، توسعه‌ی شبکه‌ی ارتباطات، طراحی عناصر هویت بصری (شامل لوگو، کاور، و …) و تولید محتوای مختص صفحات دندان‌پزشکان پیرامون اقدامات درمانی و نکات بهداشتی (جهت مخاطب عام)، مونتاژ و ارائه‌ی نمونه‌های کار دندان‌پزشکان به بهترین شکل و … را با قیمت بسیار مناسب به همکاران دندان‌پزشک ارائه می‌کند.

خدمات ما

Content Creation

تولید محتوا

Admin Instagram

پشتیبانی اینستاگرام

Website Design

طراحی سایت

Logo Design

طراحی لوگو

Corporate Branding

طراحی ست اداری

Website Designer Amico

فضای مجازی

تبلیغات امروزه از اشکال سنتی مانند تراکت و بیلبورد به اشکال مجازی تبدیل شده و حضور در دنیای شبکه‌های اجتماعی جهت ادامه‌ی فعالیت در فضای رقابتی مشاغل ضروری به نظر می‌رسد.
جلب نظر مراجعه‌کنندگان و جذب بیماران از طریق فضای مجازی نظر در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه دندانپزشکان قرار گرفته است. بازدهی مناسب چنین تبلیغاتی در گرو شناخت صحیح شرایط و محیط مجازی و اجرای صحیح کارهایی از قبیل طراحی پست‌ها، لوگوی مناسب، فعالیت منظم و متداوم و … است.

آموزش رایگان مدیریت محتوای سایت
دارای سابقه حرفه ای در طراحی سایت
طراحی سایت های ریسپانسیو
طراحی کاملا اختصاصی ست اداری
مشاوره تخصصی رایگان
طراحی سایت با سرعت لود بالا
Google Sitemap

فضای مجازی

فعالیت متداوم در فضای مجازی نمایانگر حضور فعالانه‌ی شما در این فضا و به عبارت ساده موجب «به چشم آمدن شما» خواهد شد. لوگوی مناسب، در کنار قالب مناسب پست‌ها و ایجاد فضای بصری منحصربه‌فرد برای برند شخص شما باعث خواهد شد در ذهن مخاطبین باقی بمانید و در زمان نیاز به خدمات پزشکی شما را در نظر داشته باشند. ارائه‌ی مطالب علمی به زبان ساده و مناسب عامه‌ی افراد علاوه بر نشان دادن اشراف شما به دانش دندانپزشکی، حاکی از اهمیتی است که برای مراجعین خود قائل هستید. و نهایتاً نمایش دادن نمونه‌ی کارها تأثیر به‌سزایی در جلب اعتماد مخاطبین جهت مراجعه به شما و نیز تسهیل در تصمیم‌گیری آن‌ها جهت انتخاب شما به عنوان پزشک خود خواهد شد.

برای مشاوره و ثبت سفارش با شماره زیر در تماس باشید:

09100048472

دریافت مشاوره

مشاوره برندینگ

 

فهرست