با توجه به اینکه آکودنت مارکت پلیس  دندانپزشکی می باشد و فروشگاه های مختلفی از جمله برند های ( وودپیکر , گلدنت , فخرسینا , دنتوس , وصال گستر و…) و همچنین فروشگاه های مواد و تجهیزات دندانپزشکی درحال همکاری با آکودنت هستند. پس از ثبت سفارش برحسب اینکه اقلام سفارش از کدام تامین کننده مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهیه میشود به فروشگاه اطلاع داده میشود و تمامی محصولات سبد خرید به مرکز پردازش آکودنت ارسال میشود. تمامی محصولات ابتدا توسط تیم  فروشگاه آکودنت از نظر سلامت و اصالت کالا بررسی میشوند و سپس در بسته بندی مناسب کلیه محصولات در یک مرسوله برای دندانپزشک/ دانشجو دندانپزشکی ارسال میگردد.

درصورتی که مشتری هنگام ثبت  سفارش گزینه ” عجله دارم” را انتخاب کند محصولات به صورت پس کرایه و مستقیم از هر فروشگاه ارسال میگردد که براساس نوع مواد ویا تجهیزات دندانپزشکی انتخاب شده توسط  دندانپزشک ممکن است در این حالت  یک الی چند مرسوله برای وی ارسال گردد.

توجه: در هنگام ثبت  سفارش از دندانپزشک/ دانشجو دندانپزشکی شماره نظام و شماره دانشجویی گرفته میشود که در صورت عدم تطابق با هویت مشتری و یا اثبات دندانپزشک نبودن خریدار سفارش کنسل میشود, هزینه عودت داده میشود و ارسال نمیگردد.

 

 

Ykpjsnvthxza5frew103 53adb0a2 5dba 497f 95eb 91bfac6e9bba 1 800x571